Kapak i Plastikes

TS-001BLUE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Shtesë, Kapak i Plastikes, Blu
0,13
(me TVSH): 0,02
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Plastic cap for toggle switch.

 

Features:

  • Colour: blue 
  • Diameter: 3mm
  • Height: 11mm
Ngjyra
 e kaltër
Diametri 3 mm
Gjatësia 11 mm
Pesha 3 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.