Ndërprerës

W8-12131
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: W8-12131
Ndërprerës, SPST, 16A, 250 V, Zezë/Kuqe, Llambë
1,61
(me TVSH): 0,25
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Switch with light, 3 contacts 16A.

Overlaps one contact (ON-OFF).

 

Features:

  • Type switch (ON-OFF)
  • Maximum values​​: 16A/250V-AC
  • Mounting chassis: hole (30x11)mm
  • Maximum panel thickness: 3mm
  • Height: 35,7mm
Rrymë maksimale 16 A
Dimensionet 14x40x30 mm
No of Switches 1
Ngjyra
 e kuqe
 e zezë
Gjatësia 35,7 mm
Pesha 6 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.