Ndërprerës

TS-01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Ndërprerës, SPDT, 1A, 250 V, Argjend
0,68
(me TVSH): 0,1
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Switch with 3 contacts, 3A.

Overlaps 1 contact ON-ON.

 

Features:

  • Type: Toggle (ON-ON)
  • Maximum values​​: 3A/125V-AC
  • Contact Resistance 10Ω
  • Chasis mounting, mounting hole M6 x 0.75mm
  • Maximum Panel Thickness: (13.0x7.9)mm
  • Total Height: 14,8mm
Rrymë maksimale 3 A
Dimensionet 11x11x25 mm
No of Switches 1
Ngjyra
 e kaltër
Gjatësia 14,8 mm
Pesha 8 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.