Ndërprerëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 8 од 8
W8-12123L/R
Informata të shpejta
(0)

Ndërprerës Rocker, DPST, 20A, 250 V, i kuq, me drite.

7,21
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
PJS-628/1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJS-628FLL-RR/B-3
Ndërprerës i Dyfishtë, DPST, 16A, 250 V, Zezë/Kuqe, Llambë
2,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PJS-606/4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJS-606P BB S B/B 3H
Ndërprerës i Dyfishtë, DPDT, 11A, 250 V, Zezë
1,54
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
W8-12500/W
Informata të shpejta
(0)
Ndërprerës për Kabllo, SPST, 2 A, 250 V, Bardhë, IP40
9,9
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
W8-12121/B
Informata të shpejta
(0)
SW.x4p 16A On-Off 30x22-B,DPST
3,98
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
W8-12120L
Informata të shpejta
(0)
SW.x4p 16A On-Off 33x14-R,DPST
7,77
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
W8-12117L/G
Informata të shpejta
(0)
SW.x4p 20A On-Off 30x22-G,DPST,I
6,66
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
W8-12118L/G
Informata të shpejta
(0)
SW.x4p 20A On-Off 30x22-G,DPST,I
4,55
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
W8-12119/B
Informata të shpejta
(0)
SW.x4p 16A On-Off 30x22-B,DPST
3,17
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
APEM-NZAA0135
Informata të shpejta
(0)
Xhostik, 2Axis, 2A, Apem, 15 °, Zezë/Argjend, IP67
50,33
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
APEM-1V15F11360
Informata të shpejta
(0)
Xhostik, 6A, Apem, 24 °, Zezë, IP67
34,9
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
APEM-NZAB0135
Informata të shpejta
(0)
Xhostik, 2Axis, 2A, Apem, 15 °, Zezë, IP67
70,75
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.