FET

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 24 од 24
IRF9520N-IR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IRF9520N
MOSFET, pMOS, 100 V, 6.8 A, 60 W, TO-220
1,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DMG2307L
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, 30 V, 3.8 A, 1.36 W, SOT-23
0,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FDD5614P
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, 60 V, 15 A, 42 W, TO-252
4,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IRFR9024NPBF
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, 55 V, 11 A, 38 W, TO-252
1,87
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IRF5305-IR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IRF5305
MOSFET, pMOS, 55 V, 31 A, 110 W, TO-220
1,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IRF7304TRPBF
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, Dual, 20 V, 4.3 A, 2 W, SO-8
1,46
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SI4483
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, 30 V, 19.2 A, 5.9 W, SOIC-8
3
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BSC030P03NS3
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, 30 V, 100 A, 125 W, TDSON
5,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PMV65XP
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, 20 V, 2.8 A, 480 mW, SOT-23
0,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VP2106N
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, DMOS, 60 V, 0.25 A, 1 W, TO-92
0,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FQA36P15
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, 1500 V, 36 A, 296 W, TO-3
5,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FQPF9P25
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, 250 V, 6 A, 50 W, TO-220
2,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IRFU9024PBF
Informata të shpejta
(0)
MOSFET, pMOS, 30 V, 8.8 A, 50 W, TO-251
1,28
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.