DAC konvertuese

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
DAC0832LCMM
Informata të shpejta
(0)
Digital to Analogue Converter, 12 Bit, Serial, Dip-8
3,82
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LTC1257CN8
Informata të shpejta
(0)
Digital to Analogue Converter, 12 Bit, Serial, Dip-8
14,5
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LTC1668CG
Informata të shpejta
(0)
Digital to Analogue Converter, 16 Bit, 50 MSPS, Parallel, SSOP-28
39,33
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.