Germanium

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
1N60
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 1N60

Germanium diode,

40V, 30mA, DO-35.

0,28
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.