Gjysmapërçuesit

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 250 од 250
DSI 75-12B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSI75-12B
Ndreqës Diode, 1200V, 110A , DO-203AB / DO-5(M6), Stud Anodë
12,06
Më shumë
Nuk ka në stok
w
25F120-IR
Informata të shpejta
(0)
Ndreqës Diode, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Stud Anodë
11,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DSI 17-12
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSI17-12A
Ndreqës Diode, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Stud Anodë
7,08
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DS 17-12
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DS17-12A
Ndreqës Diode, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Stud Katodë
7,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PIC16F88-IP alb
MCCOG21605D6W alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.