Gjysmapërçuesit

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 227 од 227
SKR240/16
Informata të shpejta
(0)

Ndreqës Diode, 1600V, 240A , DO-205AB, Stud Katodë

77,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PIC16F88-IP alb
MCCOG21605D6W alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.