Yndyrë silikone

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CMP-COOLPAST20
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COOLP100WT

Pastë për ftohje të CPU, e bardhë.

3,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WP WLP035
Informata të shpejta
(0)
Silicone Thermal Paste, 35 g, White
10,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-COOLPAST40
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COOLP400SI
Thermal Paste, 4 g, Silver
7,89
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WPS 1GRAM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COOLP101WT
Thermal Paste, 1 g, White
0,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WP 35GRAM
Informata të shpejta
(0)
Silicone Thermal Paste, 35 g, White
7,74
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WPS 25GRAM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HSPA25I
Thermal Paste, 25 g, White
4,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.