Kutia

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
MARS-5801
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MARS 4801
Tavoline Pune, 1200 x 800 x 600 mm
562,35
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MARS-5805
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MARS 4805
Tavoline Pune, 1200 x 800 x 600 mm
1.073,46
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.