Kristale

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 6 од 6
7.3728 HC49
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A-7.3728-16 ROHS
Crystal Oscillator, 7.3728 MHz
1,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
M4T28-BR12SH1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M4T28-BR12SH1
Crystal Oscillator, 32.768 KHz, with Battery
14,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.