Battery Holder

BAT.11995
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Battery Holder, 9V, R22
0,73
(me TVSH): 0,11
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Battery holder with connector.

 

Features:

  • Suitable for cells size: R22
  • Dimensions: (54,5x30x20,7)mm
  • Connection: with snap terminal (9V)


 

Numri i baterive 1
Bateria
R-22 / 9V
Dimensionet 54,5x30x20,7 mm
Materiali
plastikë
Pesha 15 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.