Battery Holder

BAT.CL.SN-1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RND Components
Battery Holder, R22
0,45
(me TVSH): 0,07
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Connector for 9V battery with cable.

 

​Features:

  • Battery Holder Type: Snap on
  • Cells: 1
  • Suitable for: 9 V
  • Termination Type: Wire Lead
  • Contact Material: Copper
  • Contact Plating: Nickel
  • Body Material: ABS
  • Length: 30 mm
  • Width: 16 mm
Bateria
R-22 / 9V
Dimensionet 30x16 mm
Pesha 2 g
Ngjyra
 e zezë
Nr.i pinave 2
Core colour
 
 
Gjatësia e kabllos 0,015 m
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.