Sirenë

BZ-011
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: MB1275B12NP
Piezo Sirenë, 83dB, 7 - 15VDC, 2.3kHz
1,28
(me TVSH): 0,18
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Electro-magnetic buzzer (7-15)VDC.
 

Features:

  • Type: PCB mounted
  • Voltage range: (7-15)VDC
  • Operating Voltage 12VDC
  • Frequency: 2,3kHz
  • Maximum consumption: 30mA
  • Sound level: 83dB
  • Operating temperature (-20+80)°C
  • Diameter: 12mm
  • Height: 7,5mm
Pesha 1,6 g
Diametri 12 mm
Niveli i tensionit (1W/1m) 83 dB
Maximum height 7,5 mm
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.