PTC

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PTC -3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PDBB2202S-5
PTC Rezistor Termik, 2 kOhm, 5mm, 30%
0,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
UTP-100R-110C
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ULN2803A
PTC Rezistor Termik, 100 Ohm, 10mm, 10%
0,97
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PTCJ29P190
Informata të shpejta
(0)
PTC Rezistor Termik, 5.08 mm
3,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
UTP-1R5-25C
Informata të shpejta
(0)
PTC Rezistor Termik, 1.5 Ohm, 5mm, 10%
0,65
Më shumë
Dërgesa Falas
w
UTP-C930
Informata të shpejta
(0)
PTC Rezistor Termik, 1.4 Ohm, 20mm, 10%
0,97
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.