Sigurese

ZGS 0.25A
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: 632611
Sigurese, 6 x 32 mm, 0.25A, Shpejt, F, 250 V
0,19
(me TVSH): 0,03
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Siguresë - e shpejtë (6x32)mm, 0.25A.


Karakteristika:

  • Konstrukcioni: trupi qelqor
  • Kontakte me nikel
     
Dimensione
6x32 mm
Tensioni maksimal 250 V-AC
Rrymë e prerjes 0,25 A
Lloji
i shpejtë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.