5V

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CY 4025
Informata të shpejta
(0)
Axial Ventilatore, 5V-DC, (40x40x10)mm
19,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CY 1545
Informata të shpejta
(0)
Axial Ventilatore, 5V-DC, (15x15x4.5)mm
19,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CY 5151
Informata të shpejta
(0)
Axial Ventilatore, 5V-DC, (50x50x10)mm
7,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CY 615/1
Informata të shpejta
(0)
Axial Ventilatore, 5V-DC, (60x60x10)mm
18,68
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CY 4090
Informata të shpejta
(0)
Axial Ventilatore, 5V-DC, (40x40x10)mm
8,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CY 4091
Informata të shpejta
(0)
Axial Ventilatore, 5V-DC, (40x40x10)mm
10,21
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CY 258
Informata të shpejta
(0)
Axial Ventilatore, 5V-DC, (25x25x8)mm
26,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.