Breadboard

PJP-1074
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
ELECTRO-PJP
MFR Part No: 19109
Breadboard, 1110 Pikat e Kontaktit, 275 x 165 mm
47,07
(me TVSH): 6,49
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Breadboard with 1110 points. 

Circuit Test Panel is mounted on its metal support equiped with 5 binding posts + 1 paper bloc.

Features:

  • Electric protection: 33V-AC / 70V-DC, up to 1A
  • Dimension: (275x165x35)mm
Rrymë maksimale 1 A
Dimensionet 275x165x35 mm
Terminal pitch
2.54 mm
Pesha 900 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.