Induktor

IND-COILS208
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: DTP-12,5/0,22/1,2
Induktor, 220 uH, 1.2 A
1,95
(me TVSH): 0,3
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Induktor (Mbështjellje) i bërthamës toroidale.

 

Karakteristika:

  • Lloji i bërthamës: toroidal
  • Induktiviteti: 220µH
  • Rezistenca: 0.21Ω
  • Rrymë maks.: 1.2A
Induktiviteti i mbështjelljes 220 µH
Rezistenca e mbështjelljes 0,21 Ω
Rrymë maksimale 1,2 A

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.