Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Paketa Multimedia

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 5
LEP-0117
Informata të shpejta
(0)

Dëshironi ta shijoni natën ne orët e vona në kopështin tuaj ? 

3,69
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0284
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, pastrues i shpejte i stolive dhe rrobave.

44,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0292
Informata të shpejta
(0)

Keni qejf te beni foto ? 

20,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0224
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, stacion saldimi sebashku me multimeter, garantojne pune precize dhe siguri.

36,26
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0235
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, e cila ka gjithcka qe ju duhet per saldim, perfshire mbajtesen per elektronike per pune me te thjesht dhe precize.

42,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0110
Informata të shpejta
(0)

Dëshironi të dëgjoni muzikë me zë të lartë ?

28,67
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0170
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, e cila siguron kohe shtese per ruajtjen e te dhenave tuaja ne kompjuter ne rast te ndonje nderprerje te energjise elektrike.

214,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0171
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, e cila siguron kohe shtese per ruajtjen e te dhenave tuaja ne kompjuter ne rast te ndonje nderprerje te energjise elektrike.

213,25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0295
Informata të shpejta
(0)

LOGIG Paketa per ju, shtrytezues te pajisjeve Apple, e pershtatshme per udhetime dhe baterine te mbushur gjithmone.

30,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0215
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, konvertues nga HDMI ne VGA + audio, USB konvertues ne RS232(serial port)

39,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0283
Informata të shpejta
(0)

LOGING Multimedia paketa e optimizuar per transferimin Full HD ose 3D te imazheve ne LDF, plasma TV ose monitor.

29,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0106
Informata të shpejta
(0)

Dëshironi te incizoni vozitjen tuaj?

35,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0402
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa: Furnizues i rrymes 30VDC + Raspberry Pi 4 Modeli B.

182,28
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0400
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa: USB hub me 7 porte + Laser prezantues pa tela.

59,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0297
Informata të shpejta
(0)

Mbajtër i TV-së dhe një set për pastrim të LCD-ve.

23,15
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.