Bateri

DUR.R6 AA
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Duracell
Bateri Alkaline, 1.5 V, LR6 / AA,, Duracell
0,89
(me TVSH): 0,14
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Battery Alkaline 1V5, AA-R6.

The classic battery for devices of daily use like alarm or wall clocks, diskmen, torches, remote controlls, telephones, MP3-Player etc.

 

Features:

  • Technology: alkaline
  • Model: AA-R6
  • Voltage: 1,5V
  • Diameter: 14,5mm
  • Lenght: 50,5mm
  • Weight: 23,3g
Bateria
AA
Tensioni 1,5 V
Diametri 14,5 mm
Gjatësia 50,5 mm
Pesha 23,3 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.