Adapter per Vetur

HP.P.SUP.01/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HP
USB Mbushës për në Veturë, 5.4 A, 2 Dajlet, 2x USB, QC, Zëzë
15,01
(me TVSH): 2,07
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Dual USB car charger 5.4A - Vehicle Charger with two USB ports.

Ideal for charging solution for the latest Quick Charge™ mobile devices
Suits 12V & 24V vehicle power systems.
Compatible with Android & iOS charging systems.
Sleek design to fit most in vehicle power sockets.

 

Features:

  • Input, type: Cigarette lighter male
  • Output, type: 2x USB 3.0 female (Type A)
  • Input, Voltage Range: (12-24)V-DC
  • Output, max. amperage: 5.4A
  • Manufacturer designation: 2UX35AA#ABB
  • Markings: Quick Charge 3.0
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 5,4 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.