Adaptere

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 11 од 11
RND-NBT-S001
Informata të shpejta
(0)

Power Adapter, 6 - 16 VDC, 3.5 - 5 A, 60 W

25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
paket_popust_alb
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.