Teleskope, Dylbitë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NE-SCOPE02/10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SCBI4000BK

Dylbi, x10, Diametri objektiv i lenseve: 42 mm, Fusha e pamjes: 96 m.

44,64
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-SCOPE02/08
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SCBI1000BK

Dylbi, x8, Diamteri objektiv i lenseve: 21 mm, Fusha e pamjes: 128 m.

23,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-SCOPE05/10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SCBI5000BK

Dylbi, x10, lentet objektive me diameter: 60 mm, fusha e shiqimit: 92m

59,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-SCOPE04/5
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SCBI9000BK

Dylbi, 5x, 32mm, pamje naten.

199,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-SCOPE03/600
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SCTE5060WT

Teleskop, apertura: 50mm, gjatesia fokale: 600mm, gjatesia: 1250mm.

48,53
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-SCOPE01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SCSP2000BK

Teleskop, x20-x60, Diametri i objektivit te lensit: 60mm, fusha e shikimit: 30m.

90,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-SCOPE03/700
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SCTE7070WT

Teleskop, aperature: 70mm, gjatesi fokale: 700mm, gjatesia maksimale 1250mm.

105,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.