Magazinimi/Depo, Pleere

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
STHN-2000-402
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtem, 2.5", USB 3.0, 2TB, i kalter.

107,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SP-512G-BPSDB10
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtem, SSD, 1.8'', USB 3.0, 512GB, i zi.

149,14
Më shumë
Dërgesa Falas
w
INT-256G-SSD1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SSD256GBPORT

Hardisk i jashtem, SSD, USB 3.0, 256GB, i zi.

76,22
Më shumë
Dërgesa Falas
w
INT-512G-SSD1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SSD512GBPORT

Hardisk i jashtem, SSD, USB 3.0, 512 GB, i zi.

132,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WD-BYVG-0010BBK
Informata të shpejta
(0)

Hard Disk i jashtem, 2.5", USB 3.2, 1TB, e zeze.

71,7
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SP-25U3-02T01
Informata të shpejta
(0)
Hardisk i Jashtëm, 2.5", USB 3.0, 2 TB, e Zezë
136,25
Më shumë
Nuk ka në stok
w
CMPSC-MD262
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CMPSC-MD262
Multimedia Player, Full HD, SATA, e Zezë
117,97
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMPSC-MD271
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CMPSC-MD271
Multimedia Player, Full HD, 500 GB, SATA, e Zezë
207,27
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.