Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

USB

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
LGT-H340
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000475
Kufje me USB dhe Mikrofon, H340, e Zëzë, Logitech
44,68
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-H390
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000406
Kufje me USB dhe Mikrofon, H390, e Zëzë, Logitech
57,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-H540
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000480

Kufje me USB dhe mikrofon.

76,59
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.