Dëgjuese veshi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
NE-HEADP20/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPWD2020BK
Kufje, Mikrofon, In-Ear, Crystal Clear Sound
7,79
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HEADP21
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPWD5020BK
Kufje, Mikrofon, In-Ear, Crystal Clear Sound
11,52
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LGT-H540
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000480

Kufje me USB dhe mikrofon.

74,56
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-BTHS03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT8053BK

Kufje, bluetooth, mikrofon, me bateri te integruar.

34,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-BTHS04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT2052WT

Kufje me bluetooth, me mikrofon, dhe me bateri.

23,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNE-CEP3G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-CEP3G

Kufje me mikrofon, zë i pastër.

5,84
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNE-CEP3DG
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-CEP3DG

Kufje me mikrofon, zë i pastër.

5,84
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HEADP26/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPWD2021WT

Kufje, mikrofon, ze i qarte kristal, te bardha.

6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HEADP27
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPWD2080WT

Kufje, mikrofon, ze i qarte kristal, Apple, te bardha.

26,94
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HEADP26/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPWD2021BK
HEAD.+MIC.Mini -B
6
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CMP-SWITCH17
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ASCR10020GY
Kaloni, Audio, midis Kufjeve dhe Altoparlantëve
7,21
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.