Prezentime

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
GB-PRESENT10
Informata të shpejta
(0)
Lazer Prezantues, Wireless, USB, 10 m, Zëzë
33,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-PRESENT11
Informata të shpejta
(0)
Lazer Prezantues, Wireless, USB, 10 m, Zëzë
32,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-R400
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LGT-R400
Lazer Prezantues, Wireless, USB, 10 m, Zëzë
39,55
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-PRESENT01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLPSRL101BK
Lazer Prezantues, Wireless, USB, 30 m, Zëzë
27,61
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.