WebCam

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
SAS-CCP3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PRIVWCC15BK3
Mbulues i Web Kamerës, Zezë
5,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C270
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001063
Web Kamerë, C270, Logitech, HD, USB 2.0
49,25
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C310
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001065
Web Kamerë, C310, Logitech, HD, USB 2.0
74,46
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-C615
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001056
Web Kamerë, C615, Logitech, FullHD, USB 2.0
110,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TERRA-C001
Informata të shpejta
(0)

Webkamerë me USB, FullHD, 1080p, e zeze.

67,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-C925E
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001076

Webkamerë, C925e, Logitech, FullHD, USB 2.0.

125,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C960
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001106

Webkamerë, BRIO, Logitech, 4K, USB 3.0.

276,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-C920
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001055

Webkamerë, C920, Logitech, FullHD, USB 2.0.

141,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.