Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Mbajtëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NE-SPKHOLD03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPMT2750BK

Mbajtës Mikrofoni, 4.5kg, Nedis, e zezë.

54,07
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-SPKHOLD01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPMT2000BK
Mur Mbajtës për Altoparlantë, 20Kg, e Zëzë, Nedis
47,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-SPKHOLD02/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPMT5721BK
SPK HOLD. 20kg x3,Wall
27,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-SPKHOLD02/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPMT5721WT
SPK HOLD. 20kg x3,Wall
27,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.