USB

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
JABRA-SP410MS
Informata të shpejta
(0)

Altoparnalt per dhoma konferencash, USB.

143,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JABRA-SP710UC
Informata të shpejta
(0)

Altoparlant per dhoma konferencash, USB / Bluetooth , 2W.

403,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-SP03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CSPR10010BK
Altoparlante PC, Konferencë, USB, 2.5 W
78,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JABRA-SP710MS
Informata të shpejta
(0)

Altoporlant per PC, Konferenca, USB/Bluetooth, 2W.

327,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-Z120
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 980-000513

Mini autoparlantë me USB port.

31,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-MEETUP
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001102

Kamerë e konferencave, mikrofon, spiker, për takime online, 4K, USB.

1.270,1
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.