CD, DVD-Media

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CD-REC.PC 700M
Informata të shpejta
(0)
CD-R Disk, 700 MB, Verbatim
0,47
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CD-REC.DVD+R 4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DVDVER00071B
DVD+R Disk, 4.7 GB, +R, Verbatim
1,3
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CD-REC.DVD+R 6
Informata të shpejta
(0)
DVD+R Disk, 8.5 GB, +R, Double Layer, Verbatim, Kuti
3
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CD-REC.DVD+R 10
Informata të shpejta
(0)
DVD+R Disk, 4.7 GB, -R, Verbatim, Shtypshëm, Kuti
1
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CD-REC.DVD-R 4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DVDVER00070B
DVD-R Disk, 4.7 GB, -R, Verbatim
0,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CD-REC.DVD-R 13
Informata të shpejta
(0)
DVD-R Disk, 4.7 GB, -RR, Verbatim, Shtypshëm
0,18
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CD-REC.DVD-R 10
Informata të shpejta
(0)
DVD-R Disk, 4.7 GB, -R
0,49
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CD-REC.DVD-R 11
Informata të shpejta
(0)
DVD-R Disk, 4.7 GB, -R
1,06
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CD-REC.DVD-RW3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DVDVER00072B
DVD-RW Disk, 4.7 GB, -RW, Verbatim
0,95
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.