CD, DVD-Media

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
CD-REC.DVD-R 10
Informata të shpejta
(0)
DVD-R Disk, 4.7 GB, -R
0,45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CD-REC.DVD-R 11
Informata të shpejta
(0)
DVD-R Disk, 4.7 GB, -R
1,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CD-REC.DVD-RW3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DVDVER00072B
DVD-RW Disk, 4.7 GB, -RW, Verbatim
0,93
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-MARKER21
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CMP-MARKER21
Markerë për CD/DVD, Zëzë, Blu, Gjelbërt, Kuqë
2,15
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.