Çantë për Laptop

NE-NBBAG03/GY
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: NBBG15150GY
Çantë për Laptop, 16", Gri
19,66
(me TVSH): 2,71
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

This slim-line Nedis® notebook bag provides protection against bumps and scratches for all notebooks up to 16”. Composed of robust nylon fabric and soft inner lining it’s perfect for daily commuting and thanks to its stylish, premium look and feel, also perfect to bring your laptop to both casual and business appointments.

The notebook bag has 3 separate compartments with zips and 4 inner slip pockets – to fit all your accessories, such as a mouse, magazines, notebook adapter and pens. It also has a dedicated smartphone compartment on the front with a hook-and-loop closing for easy access, which puts an end to missed calls.

The notebook bag comes with a detachable shoulder strap and integrates a hook-and-loop strap on the back to secure the bag to a trolley for even more comfort.

 

Features:

  • Soft, padded interior – absorbs shocks
  • 4 compartments and 4 inner slip pockets – to fit all your accessories
  • Slim-line design with stylish look and feel
  • Adjustable, detachable shoulder strap – for extra comfort
  • Hook-and-loop back strap – to attach to trolleys

 

Package contents:

  • Notebook bag
Size
16 ''
Bag width 380 mm
Bag length 415 mm
Bag height 40 mm
Bag weight 0,380 kg
Outer shell material
Outer shell color
 
Pesha 380 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.