Çantë për Laptop

EVER-EKS622
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
EVERKI
Çantë për Laptop, 13", RFID, Zëzë
156
(me TVSH): 21,52
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

You’ll find spaces for what you need during flight or your trip to the corner café. With its intuitive layout and black on black leather accents, it’s sure to become your favorite essentials bag.

 

Features:

  • Felt-lined iPad Pro 12"/Surface Pro/MacBook 12" pocket
  • RFID-protected pocket
  • Well-organized compartments with easy access phone pocket
  • Premium leather accents
  • Magnetic quick-access pocket
  • Wide, ergonomic shoulder strap
  • Limited Lifetime Warranty protection
Size
13 ''
Bag width 71 mm
Bag length 279 mm
Bag height 335 mm
Bag weight 0,635 kg
Compartment width 25 mm
Compartment length 220 mm
Compartment height 204 mm
Outer shell material
Inner liner material
Outer shell color
 

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.