DVD+R Disk

CD-RED.DVD+R 8
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VERBATIM
DVD+R Disk, 8.5 GB, +R, Double Layer, Kuti
2,84
(me TVSH): 0,43
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

For use in DVR+R/RW Double Layer recorders only. Two AZO recording layers on one side provide 8.5GB of storage.

Features:

  • Type: DVD+R DL
  • Dimension: 12cm
  • Capacity: 8.5GB
  • Spead: 8x
  • Packing: with box
Kapaciteti 8,5 GB
Shpejtësia 8 x
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.