Çantë për Laptop

EVER-EKB420
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
EVERKI
Çantë për Laptop, 18.4", Këmbaleca, Zëzë
334,24
(me TVSH): 46,1
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Finally, the bag large enough to carry your beastly laptop in the convenience of a wheeled trolley. This bag offers all of the intuitive spaces, design and performance you’ve come to expect from Everki, now available in a rolling design for maximum capacity and convenience.

 

Features:

  • Fits laptops up to 18.8" (46,7) cm
  • Capacity: 35 L
  • Laptop compartment:  (325 x 53 x 440) mm
  • External dimensions: (360 x 225 x 515) mm
Size
18.4 ''
Bag width 225 mm
Bag length 360 mm
Bag height 500 mm
Bag weight 3,68 kg
Outer shell material
Inner liner material
Outer shell color
 

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.