Web Kamerë

LGT-C310
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGITECH
MFR Part No: 960-001065
Web Kamerë, C310, Logitech, HD, USB 2.0
74,46
(me TVSH): 10,27
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

HD ueb kamerë mundëson HD video thirjen me më shumë nga programet për komunikim nëpërmjet internetit. „Logitech Vid™ HD“ aplikimi garanton mënyrë të lehtë, të lirë dhe të shpejtë për t'i pasur më të afërmit. Dërgoni foto familjën tuaj dhe miqtë kur do të s'keni kohë të flitni ose të incizoni video. Bëni 5M foto (e përmirësuar softverike) vetëm me një klik. Ueb kamera përshtatet automatikisht për të prodhuar foto në mënyrë më të mirë falë të „Logitech RightLight™2“ teknologjisë. Zëri nga mikrofoni është kualitativ dhe pa zhurma në sfond prapë për shkak të Logitech RightSound™“ teknologjisë. Tani mund të bashkëngjitni video në Facebook™ ose YouTube® vetëm me një klik. Me softuerin fitoni video efekte interesante.

 

Karakteristika:

  • HD video thirrje me sistem të rekomanduar
  • Fotografia: deri 5 megapiksele (të përmirësuar në mënyrë softuerike)
  • Mikrofoni i ndërtuar me „Logitech RightSound“ teknologji
  • Mbajtës univerzal për laptop kompjuterë, LCD ose CRT monitorë
  • „Magix™“ për rregullim të fotogrqafive dhe videos
Rezolucioni i fotografisë 2592 x 1728 pix
Rezolucioni i videos 1280 x 720 pix
Video regjimi 30 fps
Mikrofoni i ndërtuar
po
USB Koneksioni
USB2.0
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.