Web Kamerë

LGT-C270
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGITECH
MFR Part No: 960-001063
Web Kamerë, C270, Logitech, HD, USB 2.0
44,24
(me TVSH): 6,1
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

HD video calling that`s simple. You`ll enjoy an HD 720p video call on most major instant messaging applications and Logitech Vid™ HD-the free, fast and easy way to see your loved ones face to face. Send your family and friends a picture when you don`t have time to talk or record a video. Take a 3MP photo (software enhanced) with just one click of a button. Your webcam will adjust to poor lighting conditions automatically to produce the best possible image-thanks to Logitech RightLight™ technology. And background noise doesn`t have to spoil your video calls.

Features:

  • HD video calling 1280x720 pixels with recommended system
  • Video capture: Up to 1280x720 pixels
  • Photos: Up to 3 megapixels (software enhanced)
  • Built-in mic with Logitech RightSound technology
  • Hi-Speed USB 2.0 certified (recommended)
  • Universal clip fits laptops, LCD or CRT monitors
Rezolucioni i fotografisë 1280 x 720 pix
Mikrofoni i ndërtuar
po
USB Koneksioni
USB2.0
Materiali
plastikë
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.