Varëse për Qelsa

TL-KC01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: TL-KC01
Varëse për Qelsa, Libellë
0,74
(me TVSH): 0,1
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Key chain - leveliser.

 

Features:

  • Dimensions: (40x15x15)mm
Materiali
Dimensionet 40x15x15 mm
Pesha 10 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.