DVD+R Disk

CD-REC.DVD+R 6
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VERBATIM
MFR Part No: VB-DPD55JC
DVD+R Disk, 8.5 GB, +R, Double Layer, Verbatim, Kuti
2,76
(me TVSH): 0,42
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Verbatim DVD+R (Double Layer) disk dyshtresësh me kuti plastike që e mbron nga gërvishtja dhe pluhuri.

 

Karakteristika:

  • 8.5 GB kapacitet në njërën anë e diskut
  • Mund të incizojë 4 orë video me DVD kualitet ose 16 orë VHS kualitet
  • I mbështetur nga lexuesi me shpejtësi deri 8x
  • Ideal për magazinim të video materijaleve 
Kapaciteti 8,5 GB
Shpejtësia 8 x
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.