DVD-R Disk

CD-REC.DVD-R 4
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VERBATIM
MFR Part No: VB-43548
DVD-R Disk, 4.7 GB, -R, Verbatim
0,48
(me TVSH): 0,07
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

DVD-R discs are designed for one-time recording only and they are the ideal storage medium for data back-up, music, digital images, videos and more.

Features:

  • Type: DVD-R
  • Dimension: 12cm
  • Capacity: 4.7GB
  • Spead: 16x
  • Packing: without box
     
Kapaciteti 4,7 GB
Shpejtësia 16 x
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.