Multimedia Devices

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 12 од 17
LGT-H150/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000350
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit, Zhdukja e Zhurmës
31,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BXL-HEADSET1PI
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CHST100PK
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
4,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-HEADSET28
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CHSTRJ100BK

Kufje me Mikrofon me konektor RJ9

7,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP12
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GHST500BK
Kufje, 7.1 Soround, Lojëra, Mikrofon
50,26
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP09
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPWD8005BK
Kufje, në Vesh, Kontrolli i Vëllimit
14,76
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-G533
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000634
Kufje, Mikrofon, Wireless, Lojëra
179,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BXL-HEADSET1BL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CHST100BK
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
4,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BXL-HEADSET1BU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CHST100BU
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
4,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-H540
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000480

Kufje me USB dhe mikrofon.

76,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
COBRA-EBM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COBRA-EBM
Kufje per Radio Lidhje MT115, MT245, MT615, MT645, MT975
8,78
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-PRESENT10
Informata të shpejta
(0)
Lazer Prezantues, Wireless, USB, 10 m, Zëzë
33,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-PRESENT11
Informata të shpejta
(0)
Lazer Prezantues, Wireless, USB, 10 m, Zëzë
32,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-R400
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LGT-R400
Lazer Prezantues, Wireless, USB, 10 m, Zëzë
39,55
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-PRESENT01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLPSRL101BK
Lazer Prezantues, Wireless, USB, 30 m, Zëzë
27,61
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-MARKER21
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CMP-MARKER21
Markerë për CD/DVD, Zëzë, Blu, Gjelbërt, Kuqë
2,15
Më shumë
Dërgesa Falas
w
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.