Multimedia Devices

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 17 од 17
LGT-C925E
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001076

Webkamerë, C925e, Logitech, FullHD, USB 2.0.

125,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C960
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001106

Webkamerë, BRIO, Logitech, 4K, USB 3.0.

276,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DL-CLFILTER10
Informata të shpejta
(0)
Disko, Drita, Filtër, PAR38
1,11
Më shumë
Nuk ka në stok
w
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.