Multimedia Devices

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 16 од 16
NE-WLCB100BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLCB100BK
Walkie - Talkie, Charger, 5 V
12,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CNE-CWC3N
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-CWC3N

Web kamerë, me USB, C3, Canyon, HD, USB 2.0.

25,08
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C310
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001065
Web Kamerë, C310, Logitech, HD, USB 2.0
68,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C270
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001063
Web Kamerë, C270, Logitech, HD, USB 2.0
45
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C615
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001056
Web Kamerë, C615, Logitech, FullHD, USB 2.0
144,17
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C925E
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001076

Webkamerë, C925e, Logitech, FullHD, USB 2.0.

128,15
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C960
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001106

Webkamerë, BRIO, Logitech, 4K, USB 3.0.

280,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-C920
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001055

Webkamerë, C920, Logitech, FullHD, USB 2.0.

144,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TERRA-C001
Informata të shpejta
(0)

Webkamerë me USB, FullHD, 1080p, e zeze.

68,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DL-CLFILTER10
Informata të shpejta
(0)
Disko, Drita, Filtër, PAR38
3,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.