Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Pajisje Matëse Telekomunikative

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 6 од 6
NETSC.LRAT-1000
Informata të shpejta
(0)
Testues i Рrjetit, Bakër, WiFi
1.766,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MITEL FIM1
Informata të shpejta
(0)
Video Mikroskop per Inspektim te Konektoreve te Fijeve Optike, FIM1, Mitel
1.587,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE VISIFAULT
Informata të shpejta
(0)
VisiFault™ Zbulues i Defekteve Vizual, Fluke Networks
727,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.