Skip Navigation Links.

Rezultatet e kërkimit

2 artikuj të gjetur jabra
Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
JABRA-SP410MS
Informata të shpejta
(0)

Altoparnalt per dhoma konferencash, USB.

143,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JABRA-SP710UC
Informata të shpejta
(0)

Altoparlant per dhoma konferencash, USB / Bluetooth , 2W.

403,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.