Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

Skip Navigation Links.

Rezultatet e kërkimit

6 artikuj të gjetur fitel
Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
Z9-0003
Informata të shpejta
(0)

Fitel - Pajisjet dhe splicerët e fibrit optik (splicering) Katalog

Më shumë
ne Kerkese
FITEL ID-H
Informata të shpejta
(0)
Tester për Fijeve Optike, ID-H, Fitel
1.235,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FITEL S326A
Informata të shpejta
(0)
Optik Fiber Preres Profesional, Fitel
696
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FITEL S153A
Informata të shpejta
(0)
Fusion Splicer, Active Alignment, Hand Held
5.463,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FITEL NJ001
Informata të shpejta
(0)
Fusion Splicer, V-groove Alignment, Hand Held
2.610
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FITEL S179A-21
Informata të shpejta
(0)
Fusion Splicer, Active Core Alignment, Hand Held
6.860,57
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.