Skip Navigation Links.

Produktet e veçquara

9 artikuj të gjetur
Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
RA-1002804
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RA-1002804
Llambe, Led, Solar, 25 lm
24,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RA-1004583
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RA-1004583
Llambe, Led, Solar, Senzor, Mur, 100 lm
23,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RA-1003077
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RA-1003077
Llambe, Led, Solar, Mur, 35 lm
25,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RA-1003079
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RA-1003079
Llambe, Led, Solar, Mur, 35 lm
23,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-WS205
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST201GY
Мeteorologjik, Stacion, Alarmi, Higrometri, Sensori në Natyrë
18,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH 42512
Informata të shpejta
(0)
IR Thermometer, Non Contact Thermometer, -50:1000 C, Extech
208,19
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 62MAX
Informata të shpejta
(1)
IR Thermometer, Non Contact Thermometer, -30:500 °C, Fluke
151,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH RHT20
Informata të shpejta
(0)
Matësi Lagështisë Temperaturësme, Termometri
169,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TECPEL DTM307B
Informata të shpejta
(0)

Termometër dykanalësh për përdorim me sonda të temperaturës të tipit K.

89,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.